Dr. Kerem Çolakoğlu

Hakkımızda

Dr. Kerem Çolakoğlu

07 Ağustos 1991 Giresun doğumluyum. İlköğretim, orta öğretim ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım ve ardından 2009 yılında başladığım Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2015 yılında iyi bir dereceyle mezun oldum.

Mezuniyetim sonrası mecburi hizmetimi Acil Servis ve Yoğun Bakım Hekimliği yaparak tamamladım. Daha sonra İzmir’e gelerek bu branşlarda devam ettim.

Yaşantım boyunca güzel hissettiren kıyafetler giymeye, bakımlı olmaya, orantılı ve uyumlu görünmeye önem veren birisi oldum. Karşımdaki kişilerde de buna dikkat ettim. İnsan fiziksel olarak iyi olursa; psikolojik olarak da iyi olacaktır , iyi hissedecektir, daha mutlu ve güçlü olacaktır düşüncesindeyim.

Bu sebepten dolayı bu alanda çalışmaya karar verdim ve yaptığım işe odaklandım. Bunun için yurtiçi ve yurtdışı çeşitli eğitim ve workshop programlarına katılarak kendimi geliştirdim ve geliştirmeye, yenilenmeye, yenilikleri kaçırmadan tedaviler planlamaya hayat boyu devam edeceğim.

Bu alanın gerektirdiği belki de en önemli unsur olan hasta memnuniyeti benim kırmızı çizgimdir.Hastalarım için her zaman en iyi hizmeti verip, en doğru işlem ve tedaviyi kişiye uygun olacak şekilde seçerek; yalnızca gerekli olanı uygulamak ve her zaman güler yüzlü olmak mesleki anlamda asla ödün vermediğim prensiplerimdir.

Galeri